PRIEKŠROCĪBAS

Carwash

Udmaer pašapkalpošanās automazgātavās ir apvienots jaunākais, kas ir pieejams Carwash nozarē.

Pašapkalpošanās automazgātavu attīstība

Mūsu komanda nepārtraukti strādā, lai attīstītu pašapkalpošanās automazgātavu iekārtas. Katru gadu mēs nākam klajā ar jauniem, uzlabotiem modeļiem. Mēs esam radījuši daudzus carwash risinājumus  un ieviešam standartus automazgātavu iekārtu tirgū.

AUTOMAZGĀTUVES MAKSĀJUMU CENTRS

Udmaer maksājumu veikšanas panelis ļauj apvienot maksājumus par atsevišķi stāvošiem stendiem vienā maksājumu centrā. Tas var būt atsevišķi stāvošs stends, pie sienas piestiprināts panelis vai piekarināts panelis. Maksājumu centrs ļauj ieviest un izmantot lojalitātes karšu sistēmu.

Papildu opcija: ūdensdrošas pjezoelektriskas pogas ar aizmugures apgaismojumu.

MAKSĀJUMI AR KARTĒM

Udmaer automazgātavās jūs varat maksāt ar maksājumu kartēm, – Udmaer maksājumu sistēma strādā ātri un vienkārši. Bezskaidras naudas norēķini ieņem aizvien svarīgāku vietu automazgātavu tirgū.

Mūsu maksājumu panelis ir aprīkots ar bezkontaktu karšu lasītāju, kas atvieglo norēķinu veikšanu un paver ceļu mūsdienīgiem norēķiniem.

PAŠAPKALPOŠANĀS AUTOMAZGĀTAVAS VADĪBA CAUR INTERNETU

Inteliģenta sistēma ļauj vadīt un kontrolēt automazgātavu vienkārši izmantojot internetu. Jūs varat samazināt mazgātavas apmeklējumus līdz minimumam. Jūs varat piekļūt automazgātavas vadībai no jebkuras vietas pasaulē, viegli izmantojot interneta pārlūkprogrammu.

CARWASH LOJALITĀTES KARTES

Lojalitātes sistēma – īpaši izdevīga uzņēmumu karšu īpašniekiem

Viegls veikto mazgāšanas reižu pārskats

Jūs varat iegūt jaunus klientus pateicoties lojalitātes karšu sistēmai

Klientu modulis – viegla pieeja internetā, pilnīga kontrole

Viegls lojalitātes karšu iegādes mehānisms