UNIKĀLAIS

Unikāla automazgāšanas tehnoloģija

Pateicoties ilggadējai pieredzei, mums ir izdevies radīt unikālu pašapkalpošanās automazgātavas sistēmu visas Eiropas mērogā. Mūsu inženieru un ķīmijas tehnologu komandas sadarbībā esam izstrādājuši sešas mazgāšanas programmas, kas apvieno noteiktas šādu faktoru proporcijas: spiediens, temperatūra, ķīmiskais līdzeklis un demineralizēts ūdens. Udmaer 5+ sistēma nozīmē piecas unikālas mazgāšanas programmas, kas tiek piedāvātas standarta komplektācijā, bet ir iespēja to paplašināt līdz sešām mazgāšanas programmām.

Disku apsmidzināšana

Disku apsmidzināšana ar ķīmisko līdzekli, izmantojot zema spiediena mīkstinātu ūdeni. Tas ļauj noņemt karbona traipus un bremžu nosēdumus. Šajā programmā mēs izmantojam mīkstinātu un demineralizētu ūdeni, kas uzlabo ķīmisko līdzekļu darbību.

priekšmazgāšana

Priekšmazgāšana

Aktīvās ķīmijas uzklāšana, izmantojot mīkstinātu ūdeni. Tiek mīkstināti lielie netīrumi. Programma tiek izmantota kā sagatavošanās pamatmazgāšanai.

aktīvās putas Aktīvās putas

Aktīvo putu uzklāšana. Tiek mīkstināti visi netīrumi, un tie notek. Pateicoties šai jaunajai tehnoloģijai ar aktīvajām putām, nav nepieciešama virsmas vairākkārtēja pārklāšana.

mazgāšana ar pulveri

Pulveris

Mazgāšanas līdzekļa uzklāšana. Auto krāsu saudzējošas pulvera mikrogranulas, kas izstrādātas bezkontakta automazgāšanai.

sagatavošana vaskošanai Sagatavošana vaskošanai

Netīrumu un ķīmisko līdzekļu atlikumi tiek noskaloti ar ūdeni. Tīrā virsma tiek sagatavota aizsargkārtas — vaska uzklāšanai.

karstais vasks

Karstais vasks

Filtrēts, mīkstināts un demineralizēts ūdens ar jaunākās paaudzes polimēru pārklāj tīro auto virsmu ar aizsargslāni. Pateicoties augstajai temperatūrai, polimēra kārta pielīp pie virsmas un nodrošina ilgstošu aizsardzību.

obligātā skalošana

Obligātā skalošana

Virsbūve tiek noskalota ar demineralizētu ūdeni, kas bagātināts ar līdzekli, lai nodrošinātu sausu un spīdošu virsmu bez pilienu vai notecējumu pēdām. Šī programma nobeidz visu mazgāšanas programmu ciklu un ļauj iztikt bez slaucīšanas un žāvēšanas. Neizmantojot šo programmu, uz automašīnas virsmas var palikt baltas ūdens pilienu pēdas.